O SurfTravel/FunSurf! Działamy od ponad 25 lat – pierwsze wyjazdy zaczęliśmy organizować ponad 20 lat temu, jako jedno z pierwszych specjalistycznych (windsurfingowych) biur podróży w Polsce. Spełniamy marzenia o najlepszym urlopie kite, wind, surf, wing! Zapraszamy na najlepsze spoty świata. #pływamzfunsurf

SURFTRAVEL/FUNSURF

FUN SURF powstał ponad 25 lat temu. Przez ten czas zorganizowaliśmy setki obozów i kursów, poznaliśmy wiele ciekawych osób, wielu z naszych klientów zostało naszymi przyjaciółmi i co roku spędza z nami czas, potwierdzając tym nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Jesteśmy jedną z pierwszych szkół windsurfingu na Półwyspie Helskim, gdzie prowadzimy 2 bazy: Polaris i Chałupy.
Na stronie SURFTRAVEL.PL prezentujemy naszą dedykowaną ofertę na wyjazdów windsurfingowe, kitesurfingowe, wingfoilowe, surfingowe! Latamy i szkolimy przez cały rok na najlepszych spotach świata.

W naszej ofercie znajdziecie:

– zagraniczne wyjazdy grupowe, podczas których nasi instruktorzy prowadzą kursy na wszystkich poziomach zaawansowania

– wyjazdy indywidualne – jeśli nie chcesz podróżować z grupą

 podróże „na zamówienie”

 bilety lotnicze – rejsowe lub czarterowe do najpopularniejszych miejsc związanych z windsurfingiem, kitesurfingiem, wingfoilem i surfingiem

 ubezpieczenia turystyczne

 rezerwacje kursów i sprzętu w zaprzyjaźnionych windsurfingowych, kitesurfingowych, wingfoilowych, surfingowych bazach na całym świecie.

Tworzymy zgrany team, który dokłada wszelkich starań, aby Wasza przygoda z windsurfingiem, kitesurfingiem, surfingiem i wingfoilem była naprawdę niezapomniana! Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, obsługa przed i po sprzedażowa, ogromne doświadczenie zarówno w obsłudze jak i szkoleniach, rzetelne i cierpliwe doradztwo na najwyższym poziomie.

DOKUMENTY

Posiadamy  zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego. 
Fun Surf Maciej Witkiewicz został wpisany do Rejestru pod numerem 080.

Mamy również ważną gwarancję ubezpieczeniową pośredników i organizatorów turystyki zawarte w  AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. 

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA o nr 1121219715 od 01.02.2021 do 31.01.2022