Mapa google - Egipt DAHAB - wyjazdy z FunSurf - SurfTravel

DAHAB

W Dahabie możecie pływać na windsurfingu. kitesurfingu i wingfoilu. Poszukując wiatru odwiedziliśmy Egipt w marcu 2004 roku, wraz z moim przyjacielem Michałem odwiedziliśmy wszystkie windsurfingowe spoty Półwyspu Synaj; od Ras Sudr Plaża dla surferów. przez El Tur, Dahab, Sharm el Shaikh, Nuweibę i Tabę. Po tej podróży stało się jasne, że Dahab jest nr 1 w Egipcie pod względem wiatru, klimatu i infrastruktury windsurfingowej.

Dahab w niczym nie przypomina przepełnionej plażowymi turystami Hurghady lub pustkowia jakim jest El Tur. Jest to klimatyczne miejsce z kilkoma hotelami i małym miasteczkiem, dawniej wioską beduińską. Jest tam fajny, nadmorski bulwar z licznymi kafejkami, gdzie można popróbować fajki wodnej o różnych, wyśmienitych smakach oraz innych egipskich specjałów.

Na wodzie znajdziecie różne warunki do windsurfingu; od płaskiej wody do ćwiczenia rufek, speedu i wszelkich zabaw na płaskiej wodzie po półtorametrowy wave przy silnym wietrze. Dosyć duża zatoka oferuje średniej wielkości chop, gdzie można doskonalić różne manewry; od prostych skoków po speed loopy. Wypływając poza obszar laguny, można popływać na fali, wysoko poskakać, poćwiczyć początkowe jazdy z falą, nawet po próby do back loopa.

To miejsce można polecić praktycznie wszystkim: początkującym winsurferom, ktorzy pierwsze kroki maja już za sobą (po tygodniowym szkoleniu), średniozaawansowanym, zaawansowanym.

Atrakcje

Góra Synaj
Zwana także górą Mojżesza, albo górą Horeb wiąże się z historią zapisaną w Biblii. To tutaj Mojżesz miał otrzymać od Boga kamienne tablice z 10 przykazaniami. Trzeba, bowiem zaznaczyć, że gór pretendujących do bycia górą mojżeszową jest kilka. Góra Synaj jest tylko jedną z nich.
Wspinaczka z powodu panujących tutaj w dzień niesamowitych upałów odbywa się w nocy. Do pokonania jest 1200 metrów wysokości. Zajmuje to ok. 3-4 godzin. Nie trzeba się spieszyć. Lepiej iść wolniej niż później marznąć na szczycie, gdzie temperatura spada nawet poniżej 10 stopni. Trud poświęcony na wspinaczkę w całości rekompensuje przepiękny wschód słońca.

Klasztor św. Katarzyny
Zagubione i prawie zapomniane wzgórze na pustyni, a przy nim dzieło sztuki, czyli klasztor św. Katarzyny, który był chroniony przed najazdami islamskimi przez list proroka Mohameda.Ten klasztor-twierdza wysokości 1570 m n.p.m. w wąskiej dolinie. Pośrodku zespołu klasztornego wznosi się bazylika justyniańska z VI . Na terenie zabytku znajdują się słynne bizantyjskie mozaiki z VI w. oraz cenny zbiór ikon. Jest to budowla należąca doprawosławnych Greków. Jego początki sięgają 337r. n.e. kiedy cesarzowa Helena kazała wznieść kaplicę wokół domniemanego Krzewu Gorejącego. W VI. wieku powstała z inicjatywy cesarza Justyniana otoczona wysokimi murami bazylika, chroniona w tamtych czasach przez 200 strażników.
Odkrycie w IX lub X wieku relikwii św. Katarzyny 22 mnichów, przybyłych w większości z góry Atos w Grecji. Klasztor otwarty jest dla zwiedzających od 9:30 do południa, z wyjątkiem piątków, niedziel i wszystkich świąt prawosławnych. Za wstęp się nie płaci, ale trzeba pamiętać o odpowiednim ubiorze.

Kolorowy Kanion
Jest to trzeci co do wielkości kanion (2,5 km głębokości) na Ziemi (zaraz po Wielkim Kanionie Kolorado w USA i wąwozie Siq w Jordanii, w pobliżu którego znajdują się ruiny mitycznej Petry). Ściany kanionu są tak bajecznie kolorowe i pokryte tak fantazyjnymi wzorami, że czasem trudno uwierzyć, iż jest to dzieło natury, a nie człowieka.
Kolorowy kanion oglądany z góry na początku i na końcu wędrówki poraża swym ogromem, natomiast wewnątrz przytłacza potęgą – jego pionowe ściany wznoszą się na wysokość ponad trzydziestu metrów a prześwit między nimi czasami zmniejsza się do niecałych dwóch metrów… Do kanionu organizowane są wycieczki samochodami terenowymi, wyjeżdżające z Dahab i Sharm el Shaikh. wzniesiony został na zapewniło stały dopływ pielgrzymów w czasie wojen krzyżowców. W czasach późniejszych klasztor przechodził liczne wzloty i upadki. Obecnie żyje tu

Biały Kanion
To coś dla miłośników pustynnej przygody. Do kanionu dojeżdża się samochodami terenowymi , gdyż ostatnia część podróży odbywa się po prawdziwych pustynnych bezdrożach. Następnie schodząc do szczeliny w skałach zaczyna się wędrówkę przez kanion. Przeprawa trwa około godziny i dostarcza naprawdę niezapomnianych wrażeń.Uwagę zwraca surowośc miejsca oraz niesamowita cisza. Niebo nad kanionem wydaje się być intensywnie błękitne, wręcz granatowe, a to za sprawą kontrastu pomiędzy bielą ścian, a niebem.W miejscu takim jak to, gdzie na pozór nie występuje życie, można spotkać mnóstwo małych jaszczurek leniwie wygrzewających się na słońcu.
Po wędrówce w palących promieniach słońca w dole ukazuje się oaza, pełna soczystej zieleni. Tam można odpocząć pod palmami, potargować się kupując pamiątki lub zjeść suty i naprawdę smaczny beduiński posiłek. A ci, którym mało jeszcze pustynnych wrażeń, mogą odbyć przejażdżkę na grzbiecie wielbłąda.

Kair
Choć znacznie oddalony od Dahab niewątpliwie zasługuje na odwiedzenie. Jest miastem pełnym kontrastów. Łączy w sobie starożytność i nowoczesne budownictwo. Obok dawnych rezydencji kalifów i wezyrów, stoją nowoczesne biurowce, gmachy muzeów i gigantyczneKair hotele.
W mieście skupiają się najwybitniejsze zabytki architektury muzułmańskiej Egiptu. Jedną z głównych budowli miasta jest cytadela z XII wieku. Główną jej atrakcją jest meczet Muhammada Alego zwany Alabastrowym. Nad meczetem górują dwa wysmukłe minarety o wysokości 82 metrów. Z pozostałych świątyń na uwagę zasługują meczet Sułtana Hasana – jeden z najpiękniejszych i najbardziej monumentalnych, oraz meczet Al-Azhar, który jest miejscem modlitwy i szkołą. Interesujące są także meczet Al- Hakima (990-1013r.), meczet Al.-Mu˘ajjadameczet Ibn Tuluna – najstarszy w Kairze.
Zespół Sułtana Barkuka

Warty obejrzenia jest Zespół Sułtana Barkuka zbudowany w 1384 roku. W Starym Kairze, powstałym na terenie dawnego Babilonu, skupiają się najstarsze kościoły koptyjskie. Korzystający z nich wierni należą do chrześcijan północnoafrykańskich, którzy w swej wierze przetrwali od czasów rzymskich. Najstarszym zabytkiem architektury koptyjskiej jest kościół św. Sergiusza, wzniesiony w VI wieku. Jak głosi legenda kościół zbudowano na krypcie, w której schroniła się Święta Rodzina podczas swej ucieczki do Egiptu. W pobliżu znajduje się kościół Najświętszej Marii Panny, znany pod nazwą „Zawieszony. Warto zwiedzić także synagogę Ben Ezry zbudowaną w miejscu kościoła św. Michała z VIII w. Zewnętrzna prostota synagogi kontrastuje z finezją i bogactwem dekoracji wewnętrznej.

Istotną część miasta stanowią nekropolie wyróżniające się ogromnym bogactwem architektury. Warto zobaczyć choćby dwa cmentarze: Cmentarz Mameluków i Cmentarz Imama asz-Szafi˘iego. Są tu kamienne groby, zdobione dwiema stallami, pawilony z delikatnymi drewnianymi koronkami, mauzolea zwieńczone kopułami. Można je porównać do miast pełnych rozmaitych budowli. Szeroka ruchliwa arteria zwana Aleją Piramid prowadzi z Kairu do Gizy, gdzie na pustynnym płaskowyżu stoją trzy kolosalne piramidy – odwieczne miejsce spoczynku faraonów (Czerwony Meczet) i

Nurkowanie
Morze Czerwone okalające Pólwysep Synaj jest miejscem szczególnym dla miłośników nurkowania: niemalże całe wybrzeże Zatoki Akabskiej jest obrzeżone rafą koralową, miejscami tworzącą przepiękne ogrody, czy znowu jaskinie lub kaniony. Widoczność pod wodą wynosi od 20 do 30 m, a temperatura wody nie spada poniżej 21 stopni C zimą, a latem dochodzi do 27 stopni C. Rafy są pełne ryb i różnych gatunków korali. W większości są łatwo dostępne, prosto z brzegu. Dahab jest miejscem, z którego można wybrać się także na jeep, camel, czy boat safari. Dużą atrakcją jest także obejrzenie wraków Thistlegorm i Dunraven. Konne przejażdżki po wybrzeżu lub wyprawy z Beduinami na wielbłądach do ich wiosek położonych między skalistymi górami również dostarczają niesamowitych wrażeń.

Miejsca nurkowe
* LIGHTHOUSE- miejsce dobre do rozpoczęcia nurkowania, łątwy dostęp wprost z plaży
* RAS MAMLACH- bardzo atrakcyjne miejsce, raczej rzadko odwiedzane, przepiękne podwodne krajobrazy, nieopodal dość głęboka jaskinia
* THE BELLS- ściana z ogromną ilością jaskiń pełnych miękkich korali. Wejście wąską szczelina w rafie. Stąd często dopływa się do Blue Hole.
* BLUE HOLE- jedno z najbardziej znanych na świecie miejsc hspace=3 mce_tsrc=nurkowych, zajmuje podwodny teren o średnicy 200m. Niespełna parę metrów od brzegu. Przepaść jest połączona z morzem olbrzymią bramą na głębokości poniżej 53 m.
* CANYON- bardzo atrakcyjne miejsce, tajemniczy kanion, którego ściany dochodzą do 10 m wysokości, zbiegają się u góry i zamykają go prawie na całej długości.
* ABU HELAL ( mały kanion)-piaszczysta laguna wokół której znajdują się liczne wysepki korali
* ISLANDS-przepiękne miejsce, 2 podmorskie wysepki okolone koralowym ogrodem.
* FORTH ISLAND- nieco bardziej oddalona od wybrzeża wyspa wyrastająca z dna na ok. 30 m.
* MASHRABA REEF- łatwe, ale ciekawe miejsce, rafa wyrastająca za piaszczystą ławicą, godny polecenia tunel- atrakcyjny dla nurków
* LITTLE BLUE HOLE- mało znane miejsce nurkowe, znajduje się w rafie ze ścianami spadającymi do 15 m, o piaszczystym dnie, dużo ryb i przepieknych koralowców hspace=3 mce_tsrc=
*FAN FOREST- głęboki kanion ( 20- 50 m) z mnóstwem większych ryb, bardzo atrakcyjne miejsce, za nim rozpościera się las gorgonii, nigdzie indziej nie wystepują one w takiej ilości w jednym miejscu. *SHAT DABOUR- bardzo atrakcyjne miejsce, choć niezbyt często odwiedzane. Koralowa wysepka oddzielona jest od wybrzeża kanałem, w którym spotkać można przeróżne gatunki ryb.
*GABR EL BINT- ściana oddzielona koralowym ogrodem od laguny, olbrzymie ilości ryb, żółwi, nie ma miejsca, gdzie nie rosłyby korale, jedno z najatrakcyjniejszych miejsc nurkowych w ololicach Dahab. Safari nurkowe na wielbłądach- jest jedną z niekonwencjonalnych form spędzania czasu przez nurków . Jest wiele miejsc znacznie oddalonych od Dahab, gdzie podróż na wielbłądzie wydaje sie być najrozsądniejszym wyjściem. Samochodem dociera się do końca drogi, tam czekają Beduini z wielbłądami i zabierają uczestników wyprawy, sprzęt, jedzenie i rzeczy osobiste. Najczęściej odwiedzany jest rezerwat
*RAS ABU GALLUM oraz RAS MAMLACH z jaskinią i przepiękną rafą. To miejsce można jednak odwiedzić, gdy na wyprawę przeznaczamy kilka dni, ze względu na znaczną odległość. Innym celem wypraw nurkowych jest GABR EL BINT położony nieco bliżej, bo 25 km od Dahab. Jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc.

Jeep diving safari
Kierując się z Dahabu na południe i północ odnajdujemy kolejne, ciekawe miejsca. Do nich jednak docieramy jeepami ze względu na dużą odległość i trudny dostęp. Do takich miejsc nalezy Ras Mamlach (70 km na północ od Dahab). Jest tam głęboka jaskinia oraz pięknie zachowana rafa. Udając się na południe można dotrzeć do Nabeq National Park, gdzie znajduje się parę ciekawych miejsc nurkowych oraz malownicze zarośla mangowników wokół laguny i wraku wystającego z wody tuż przy brzegu.

Nurkowanie z łodzi
Dla tych, którzy wolą nurkować wśród raf z dala od brzegu polecamy nurkowanie z łodzi. Jest to też dobry sposób, aby dotrzeć do miejsc, które do tej pory były dostępne tylko na wielbłądach.

Akwen

Dahab to nr 1 w Egipcie pod względem wiatru, klimatu i infrastruktury windsurfingowej.

To nasze miejsce do którego jeździmy od lat. Nasz pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy tam w 2005 roku!!
Jest to miejsce które wpisało się w nasz klimat i uważamy, że jest to jeden z lepszych spotów, który zawsze doceniali nasi klienci!! Przez kilka lat Dahab był wyłączony z oferty jednak wracamy tam i zostajemy na dobre!
Dahab w niczym nie przypomina przepełnionej turystami Hurghady lub pustkowia jakim jest El Tur. Jest to klimatyczne miejsce z kilkoma hotelami i małym miasteczkiem, dawniej wioską beduińską oraz charakterystycznymi localesami, którzy są bardzo otwarci i pomocni. Jest tam fajny, nadmorski bulwar z licznymi kafejkami, gdzie można popróbować fajki wodnej o różnych, wyśmienitych smakach. Nigdzie shisha nie smakuje lepiej, niż w Dahabie 🙂
Dahab jest rajem dla windsurferów, kitesurferów i wingsurferów. Wiatr wieje tu przez ponad 300 dni w roku. Do tego słońce i ciepła woda, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce również do relaksu. Nasi klienci bardzo tęsknili za tym miejscem, bardzo często sentymentalnie pytali o ten spot.  Mamy stamtąd bardzo wiele miłych wspomnień i niezapomnianych przeżyć, które dzieliliśmy z naszymi kursantami! Obiecujemy, że nowe otwarcie w tym, miejscu będzie na najwyższym poziomie. Nasi najlepsi instruktorzy zadbają, by ponownie to miejsce kojarzyło się, ze znakomitym klimatem, progresem i niezapomnianymi przeżyciami.
Proponujemy Wam wyjazd z opcją szkolenia windsurfingowego i wingfoilowego z naszym instruktorem FunSurf do hotelu SWISS INN ★★★★ lub TIRANA ★★★★. Hotele znajdują się w pobliżu baz Harry’ego Nass’a (ok. 100 m z hotelu do bazy), a spot w jego okolicy jest uznawany za jeden z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu w Egipcie! Zatoczka Baby Bay to znakomite miejsce z płaską wodą, gdzie doskonalenie wszelkich umiejętności, będzie przychodziło z wielką łatwością, freestyle’owe triki będą same się kręciły :)!

SPOT – DAHAB:
Spot jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych wind i kitesurferów – płytka woda do nauki, płaska do freestle-u, chop i wava na otwartym morzu.
Kitesurferzy znajdą tutaj lagunę przeznaczoną tylko dla nich (300 x 500 m);

są tu 2 miejsca do pływania:
Laguna – charakteryzuje się płytkim, piaszczystym wejściem do wody, doskonałymi warunkami wietrznymi oraz szeroką bazą usług.
Lighthouse – zatoka dahabska przeznaczona dla zaawansowanych windsurferów, którzy już nie potrzebują szkoleń.

BAZY HARRY NASS:

– Centrum 1 – przy hotelu Tirana Dahab Resort ( dawniej Ibis Styles)
– Centrum 2 – przy hotelu Jaz Dahabeya
– czynne przez cały rok
– w ofercie kitesurfing, windsurfing wingfoil, kursy i szkolenie na każdym poziomie zaawansowania, wypożyczenie sprzętu, rescue i przechowalnia

Sprzęt:
W obu centrach w Dahab dostępnych jest 250 desek JP i 250 pędników Neil Pryde
Bazy oferują dwie kategorie: deski Improver/ Full Wood Sandwich oraz Pro Edition.
Pędniki: Neil Pryde – Wizzard – Combat – Ryde – Fusion – Hellcat – Speedster – X-Wave i X-Move zaczynają się od rozmiaru 3,2 m do 8,4 m2.
Pędniki szkoleniowe i junior 2019– JP Vision od 1,5 m2 do 3,5 m2.
JP Foilboards można wypożyczyć na dni lub na tydzień (co jest dużo bardziej opłacalne). Deski SUP są dla Klientów bazy bezpłatne .

Oferta hoteli dedykowana do spotu - EGIPT – DAHAB

KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Retac Qunay Dahab (ex. Le Meridien Dahab Resort)

2 449 
15 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Warszawa
13:30 - 18:45
Sharm El Sheikh
08:00 - 11:15
Le meridien dahab resort
Obiadokolacja
Od 3 do 4 osób

Przepiękny kompleks hotelowy z mnóstwem zieleni, zlokalizowany bezpośrednio przy pięknej plaży z malowniczą rafą koralową. Komfortowo urządzone pokoje zapewnią relaks po pełnym atrakcji dniu. Z hotelu rozpościera się cudowny widok z jednej strony na góry, z drugiej na morze.

Sprawdź ofertę
LE MERIDIEN DAHAB RESORT - 1456
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Jaz Dahabeya (ex Iberotel Dahabeya)

2 303 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Jaz dahabeya
All inclusive
Pokój, widok na park/ogród, o podwyższonym standardzie
Od 2 do 3 osób

Hotel położony przy prywatnej piaszczystej plaży, posiadający centrum nurkowe, stanowi idealną bazę do podwodnych eksploracji oraz sportów wodnych. Beach bar serwujący napoje i przekąski w ramach All Inclusive jest dodatkowym udogodnieniem. W obiekcie dostępne są liczne możliwości aktywnego spędzania czasu, wśród nich m.in. tenis stołowy, siatkówka plażowa, animacje. Znajdziemy tu również mini market.

Sprawdź ofertę
JAZ DAHABEYA - 526
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Jaz Dahabeya (ex Iberotel Dahabeya)

2 032 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Jaz dahabeya
Obiadokolacja
Pokój, widok na park/ogród, o podwyższonym standardzie
Od 2 do 3 osób

Hotel położony przy prywatnej piaszczystej plaży, posiadający centrum nurkowe, stanowi idealną bazę do podwodnych eksploracji oraz sportów wodnych. Beach bar serwujący napoje i przekąski w ramach All Inclusive jest dodatkowym udogodnieniem. W obiekcie dostępne są liczne możliwości aktywnego spędzania czasu, wśród nich m.in. tenis stołowy, siatkówka plażowa, animacje. Znajdziemy tu również mini market.

Sprawdź ofertę
JAZ DAHABEYA - 526
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Jaz Dahabeya (ex Iberotel Dahabeya)

2 484 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Jaz dahabeya
Obiadokolacja
Pokój, widok na park/ogród, o podwyższonym standardzie
Od 1 do 3 osób

Hotel położony przy prywatnej piaszczystej plaży, posiadający centrum nurkowe, stanowi idealną bazę do podwodnych eksploracji oraz sportów wodnych. Beach bar serwujący napoje i przekąski w ramach All Inclusive jest dodatkowym udogodnieniem. W obiekcie dostępne są liczne możliwości aktywnego spędzania czasu, wśród nich m.in. tenis stołowy, siatkówka plażowa, animacje. Znajdziemy tu również mini market.

Sprawdź ofertę
JAZ DAHABEYA - 526
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Jaz Dahabeya (ex Iberotel Dahabeya)

2 370 
18 Cz 2024 - 25 Cz 2024
Warszawa
06:15 - 11:30
Sharm El Sheikh
12:45 - 16:05
Jaz dahabeya
Obiadokolacja
Pokój, widok na park/ogród, o podwyższonym standardzie
Od 2 do 3 osób

Hotel położony przy prywatnej piaszczystej plaży, posiadający centrum nurkowe, stanowi idealną bazę do podwodnych eksploracji oraz sportów wodnych. Beach bar serwujący napoje i przekąski w ramach All Inclusive jest dodatkowym udogodnieniem. W obiekcie dostępne są liczne możliwości aktywnego spędzania czasu, wśród nich m.in. tenis stołowy, siatkówka plażowa, animacje. Znajdziemy tu również mini market.

Sprawdź ofertę
JAZ DAHABEYA - 526
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Retac Qunay Dahab (ex. Le Meridien Dahab Resort)

2 249 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Le meridien dahab resort
Obiadokolacja
Pokój, widok na morze, luksusowy
Od 2 do 4 osób

Przepiękny kompleks hotelowy z mnóstwem zieleni, zlokalizowany bezpośrednio przy pięknej plaży z malowniczą rafą koralową. Komfortowo urządzone pokoje zapewnią relaks po pełnym atrakcji dniu. Z hotelu rozpościera się cudowny widok z jednej strony na góry, z drugiej na morze.

Sprawdź ofertę
LE MERIDIEN DAHAB RESORT - 1456
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Retac Qunay Dahab (ex. Le Meridien Dahab Resort)

2 430 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Le meridien dahab resort
All inclusive
Od 2 do 4 osób

Przepiękny kompleks hotelowy z mnóstwem zieleni, zlokalizowany bezpośrednio przy pięknej plaży z malowniczą rafą koralową. Komfortowo urządzone pokoje zapewnią relaks po pełnym atrakcji dniu. Z hotelu rozpościera się cudowny widok z jednej strony na góry, z drugiej na morze.

Sprawdź ofertę
LE MERIDIEN DAHAB RESORT - 1456
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Retac Qunay Dahab (ex. Le Meridien Dahab Resort)

2 363 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Le meridien dahab resort
All inclusive
Od 3 do 4 osób

Przepiękny kompleks hotelowy z mnóstwem zieleni, zlokalizowany bezpośrednio przy pięknej plaży z malowniczą rafą koralową. Komfortowo urządzone pokoje zapewnią relaks po pełnym atrakcji dniu. Z hotelu rozpościera się cudowny widok z jednej strony na góry, z drugiej na morze.

Sprawdź ofertę
LE MERIDIEN DAHAB RESORT - 1456
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Retac Qunay Dahab (ex. Le Meridien Dahab Resort)

2 122 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Le meridien dahab resort
Obiadokolacja
Pokój, widok na morze, luksusowy
Od 3 do 4 osób

Przepiękny kompleks hotelowy z mnóstwem zieleni, zlokalizowany bezpośrednio przy pięknej plaży z malowniczą rafą koralową. Komfortowo urządzone pokoje zapewnią relaks po pełnym atrakcji dniu. Z hotelu rozpościera się cudowny widok z jednej strony na góry, z drugiej na morze.

Sprawdź ofertę
LE MERIDIEN DAHAB RESORT - 1456
KitesurfingWindsurfingWingfoil
Egipt

Retac Qunay Dahab (ex. Le Meridien Dahab Resort)

2 430 
18 Cz 2024 - 22 Cz 2024
Katowice
09:45 - 14:50
Sharm El Sheikh
19:45 - 23:00
Le meridien dahab resort
Obiadokolacja
Pokój, widok na morze, luksusowy
Od 1 do 3 osób

Przepiękny kompleks hotelowy z mnóstwem zieleni, zlokalizowany bezpośrednio przy pięknej plaży z malowniczą rafą koralową. Komfortowo urządzone pokoje zapewnią relaks po pełnym atrakcji dniu. Z hotelu rozpościera się cudowny widok z jednej strony na góry, z drugiej na morze.

Sprawdź ofertę
LE MERIDIEN DAHAB RESORT - 1456

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

Partnerzy FunSurf

  • jungmob_logo
  • vans-navy

Opinie o naszej szkole

Promocje